Экзамены

Состав комиссии

развернуть

                                                                                                                    

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі  

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная

катэгорыя

 

П.І.І.  па бацьку

 

2 чэрвеня

 

 

беларуская мова

 

старшыня

Яшчук В.В.

дырэктар

фізіка

першая

члены камісіі:

Трасцына І.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Хацкевіч І.Я..

настаўнік

пачатковае навучанне, беларуская мова і літаратура

першая

4 чэрвеня

матэматыка

 

 

старшыня

Яшчук В.В.

дырэктар

фізіка

першая

члены камісіі:

Казлова І.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Герман В.А.

настаўнік

пачатковае навучанне

першая

 

9  чэрвеня

 

руская

мова

старшыня

Яшчук В.В.

дырэктар

фізіка

першая

члены камісіі:

Трасцына І.В.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Хацкевіч І.Я.

настаўнік

пачатковае навучанне, беларуская мова і літаратура

першая

 

 

свернуть

Консультации

развернуть

 

 

ГРАФІК

правядзення кансультацый па падрыхтоўцы да экзаменаў

па завяршэнні  навучання і выхавання на II  ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе  

 

 

 

Дата

правядзення

Вучэбны прадмет

Пачатак

Настаўнік

1 чэрвеня

беларуская мова

 

10.00

Трасцына І.В.

3  чэрвеня

матэматыка

09.00

Казлова І.І.

8  чэрвеня

руская мова

 

10.00

Трасцына І.В.

 

 

 

 

 

свернуть

График

развернуть

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі «Дзямідавіцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа»

_________________Яшчук В.В.

01.05.2020

 

 

 

Расклад выпускных экзаменаў

Дзяржаўнай установы адукацыі “Дзямідавіцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа” па завяршэнні  навучання і выхавання на II  ступені агульнай сярэдняй адукацыі

 ў 2019/2020 навучальным годзе

 

 

Дата

Пачатак

экзамена

Вучэбны прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

2 чэрвеня

09.00

 

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант 1 г.)

23

4 чэрвеня

09.00

 

матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа 4г.)

 

23

9 чэрвеня

09.00

 

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант 1г.)

 

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Горячая линия по вопросам выпускных экзаменов

Телефоны горячей линии Директор Ящук Валерий Васильевич 8-(01716)-9-39-74 Начальник управления по образованию, спорту и туризму Дзержинского райисполкома Гапанькова Галина Владимировна 8-(01716)-7-63-45 +375(44)-500-57-80 +375(29)-757-93-48 Главное управление по образованию, спорту и туризму Минского облисполкома 8-017-500-42-42
развернуть

Телефоны горячей линии

Директор

Ящук Валерий Васильевич

8-(01716)-9-39-74

Начальник управления по образованию, спорту и туризму Дзержинского райисполкома

Гапанькова Галина Владимировна

8-(01716)-7-63-45

+375(44)-500-57-80

+375(29)-757-93-48

Главное управление по образованию, спорту и туризму Минского облисполкома

8-017-500-42-42

свернуть